Przedszkole Norlandia Szczecin

Wiktoria Woronko

Pozycja: Asystent nauczyciela

Mam na imię Wiktoria i pracuje w przedszkolu Norlandia w Szczecinie. W swojej pracy do każdego dziecka podchodzę w sposób indywidualny. Wspieram dzieci w ich rozwoju oraz kreatywności i zainteresowaniach. Moje relacje z dziećmi są otwarte i bardzo przyjacielskie 😊 Prywatnie jestem mamą 3-letniego chłopca, dlatego wiem jak ważne dla każdego rodzica jest bezpieczeństwo i przyjazna atmosfera w przedszkolu do którego uczęszcza jego dziecko, i to właśnie zapewniam dzieciom w swojej grupie 😊

Magdalena Drabina

Pozycja: Nauczyciel

Mam na imię Magdalena, jestem nauczycielem w przedszkolu w grupie Jarzębinki. Zdobyłam tytuł magistra z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej na Uniwersytecie Szczecińskim. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie i dbam o to, żeby czuły się bezpiecznie w placówce. Wspieram dzieci w ich rozwoju oraz dbam o rozwój kreatywności. W pracy wykazuję się wrażliwością i empatią. Jestem osobą kreatywną i energiczną. Uważam, że praca z dziećmi to nie tylko droga zawodowa, ale także powołanie 😊

Alicja Koźlarek

Pozycja: Dyrektor
alicja.kozlarek@norlandia.com

Jestem nauczycielem dyplomowanym z 34 letnim stażem pracy z dziećmi na różnych szczeblach edukacji (szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek). Absolwentką studiów magisterskich na Akademii Pomorskiej w Słupsku na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu „Logopedia” na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz szereg szkoleń specjalistycznych. Między innym Mediacje w Centrum Szkoleń Prawnych , w tym szkolenie specjalistyczne „Mediacje rodzinne”, szkolenie z zakresu rozwijania kompetencji miękkich oraz jako „Animator aktywizacji osób starszych”. Moją pasją zawsze była praca z dziećmi. Staram się aby w naszej placówce realizować motto J. Korczaka „Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż.”

Żłobek Norlandia Szczecin

Wiktoria Łyczkowska

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Studentka 5-letnich magisterskich studiów pedagogicznych o specjalizacji wczesnoszkolnej-przedszkolnej na Szczecińskiej uczelni Collegium Balticum. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi i odkrywać przed nimi świat. Swoim zaangażowaniem i zdobytymi umiejętnościami pragnę zarażenia dzieci miłością do edukacji poprzez zabawę, zachęcenie do podejmowania aktywności poznawczej i do odkrywania tego co nieznane. W tym celu korzystamy z różnorodnych metod, technik i form pracy. Moje dodatkowe zainteresowania, które wdrażam w pracę dziećmi to muzyka i sensoplastyka. Każdy uśmiech na twarzy dziecka jest dla mnie ogromna nagroda i motywuje mnie do dalszego zaskakiwania naszych najmłodszych nowymi pomysłami. Dodatkowo staram się wdrążać w zajęcia edukację ekologiczną, dzięki czemu kształtujemy u naszych dzieci Cenne cechy wartości.

Emilia Piłatowska

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Śmiało mogę powiedzieć, że praca w zlobku to mój wymarzony zawód. Już jako mała dziewczynka bawiłam się w szkołę. Bardzo lubię dzieci i lubię z nimi pracować. To bardzo ciekawa praca. Jestem bardzo otwarta osoba i pozytywnie zakręcona co dzieci szybciutko dostrzegają!;)

Małgorzata Kozińska

Pozycja: Opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

Mam na imię Małgorzata i pracuje w żłobku Norlandia w Szczecinie. Od wielu lat opiekuje się dziećmi w tym z dziećmi ze spektrum autyzmu. Dzieci wnoszą w moje życie pełno radości i sprawiają, że zawsze mam uśmiech na twarzy. Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną dla której nie ma rzeczy niemożliwych :) Prywatnie jestem szczęśliwą babcią 3-letniego Kacperka :)

Alicja Koźlarek